АТ «Гідросталь» є одним з найвідоміших виробників гідромеханічного обладнання та гідротехнічних металевих конструкцій в Україні. За всю історію свого існування з 1960 року АТ «Гідросталь» виготовило і відвантажило гідромеханічне обладнання та гідротехнічні металеві конструкції в 25 країн світу.

Виробництво обладнання і металевих конструкцій включає в себе, як правило, такі стадії:

•    вивчення проекту, технологічна підготовка і забезпечення виробництва;

•    виготовлення гідромеханічного обладнання та металевих конструкцій;

•    контрольне збирання на підприємстві, інспектування замовником;

•    транспортування обладнання і металевих конструкцій залізничним транспортом або автотранспортом до місця призначення;

•    шефмонтаж гідромеханічного обладнання та гідротехнічних металевих конструкцій.

Виготовлення металевих конструкцій в АТ «Гідросталь» супроводжується контролем якості на всіх етапах виробництва.

Ukrgidromeh-mehanicheskaya-obrabotkaUkrgidromeh-komplektovka

Заснований завод 2 лютого 1960. За свою, більш ніж піввікову, історію Завод виготовляв металоконструкції для країн ближнього і далекого зарубіжжя. Для таких об'єктів енергетики як: Саратовська ГЕС, Трипільська ГРЕС, Київська ГЕС, Чиркейская ГЕС, ГЕС-3 на каналі "Баксан-Малка" (Росія), Асуанська ГЕС (Єгипет), Ефратская ГЕС (Сирія), ГЕС "Сан-Рафаель" (Мексика), ГЕС "Ялі" (В'єтнам), ГЕС "Пурнарі-II" (Греція), ТЕС "Суйчжун" (Китай) та інші.

У 1995 році підприємство було сертифіковано німецькою фірмою ТЮФ-НОРД-СЕРТ по системі забезпечення якості ISO 9002-94, а з 2003 року по системі менеджменту якості ISO 9001: 2000.

З 2010 року система якості сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001: 2008 (сертифікат No TIC 15100 86055 фірми TÜV Thüringen eV, Йена, Німеччина). З 2017 року система якості сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001: 2015 (сертифікат No TIC 15100 86055 фірми TÜV Thüringen eV, Йена, Німеччина)

Розроблена та реалізується програма досягнення цілей у сфері якості. Виробничі операції, що роблять вплив на якість знаходяться під управлінням. У СМЯ підприємства встановлено і знаходиться під керуванням 17 процесів.

Sertifikat TUF

Вищим керівництвом підприємства встановлені політика та цілі, проводиться аналіз функціонування СМЯ. Виробниче середовище знаходиться в керованих умовах і забезпечує досягнення відповідності вимогам до продукції.

Politika 3

Вимоги до продукції встановлені в договорах і технічної документації. Виробництво продукції забезпечено конструкторською та технологічною документацією (де вказані методи і засоби моніторингу, вимірювання, контролю випробування продукції, а також критерії її приймання), технологічним оснащенням та інструментом.

Підтримується постійний зв'язок зі споживачем з питань інформації та продукції.

З 2001 по 2014 роки було виготовлено і поставлено гідромеханічне обладнання та металоконструкції для: ГЕС Кан Дон В'єтнам, НС «Нассирія-1» і «Нассирія-2» Ірак, Волзька ГЕС Росія, Богучанська ГЕС Росія, ГЕС «Ель Кахон» Мексика, ГЕС Балімела Індія, ГЕС «СЕСА-3» В'єтнам, ГЕС на річці Шікапа Ангола, Киселівський гідровузол Росія, Зеленчукская ГЕС Росія, Бурейська ГЕС Росія, Сангтудинська ГЕС Таджикистан, Ірганайська ГЕС Росія, Іванівська ГРЕС, Камбаратінських ГЕС Киргизстан, Камська ГЕС Росія, ГЕС Ла Еска Мексика, ГЕС Ла Ігера Чилі, Інгурі ГЕС Грузія, ТЕС Сисак-С Хорватія, Водосховище на р. Шемкір Азербайджан. А також заводом були виготовлені та поставлені 20 кранів для Кашхатау ГЕС, Богучанської ГЕС, Іванівської ГРЕС, Південної ТЕЦ Санкт-Петербург, Уренгойскої ГРЕС, Черепетська ГРЕС (Росія), ТЕС Сисак-С (Хорватія), Нижнє-Бурейскої ГЕС та ін.

Протягом 55 років завод був майже єдиним постачальником гідромеханічного обладнання для об'єктів України. Це і каскад Дніпровських ГЕС, Дністровські ГЕС і ГАЕС і безліч інших об'єктів. У загальній складності, за період з 1973 по 2014 рр. заводом було поставлено на 92 об'єкта Україні продукції на 104 770 тонн.

Підприємство продовжує випускати продукцію для внутрішнього ринку України, а також для країн ближнього і далекого зарубіжжя. Відбувається постійне оновлення та модернізація устаткування і технологічного парку, удосконалюється технологія виробництва, а також вивчається можливість випуску нових видів продукції.

Починаючи з 1994 року АТ «Гідросталь» освоїло випуск водоочисних сіток та решіткоочисних машин для гідроелектростанцій. За останні п’ять років підприємство виготовило водоочисні сітки та решіткоочисні машини для Южноуральскої ГРЕС (РФ), Уренгойської ГРЕС (РФ), Ніжньовартовської ГРЕС (РФ), Ніжньотурінскої ГЕС (РФ), Насосної станції Кую-Мазар (Узбекистан), ТЕС Харта (Ірак), Мінської ТЕЦ (Республіка Білорусь), Єреванської ГЕС (Вірменія).