АТ «Гідросталь» працює за проектами всесвітньо відомих проектних організацій СПКТБ «Запоріжгідросталь» (Запоріжжя), СПКТБ «Мосгідросталь» (Москва), СПКТБ «Ленгідросталь» (Санкт-Петербург).

Продукція виготовляється за індивідуальними проектами, т. є. на кожне замовлення розробляється індивідуальний технологічний процес.
Завод має наступні виробничі ділянки:

Склад металопрокату

Ukrgidromeh-Sklad-metallaметалопрокат, що поступає з меткомбінатів, розвантажують мостовими кранами із залізничних вагонів або автотранспорту, сортують і зберігають за видами і профілями, марками сталі і розмірами відповідно до супровідних сертифікатами.

 

 

 

Ділянка «Заготівля»

Ukrgidromeh-zagotovkaпроводиться виготовлення деталей з металопрокату: Розмітка і намітки деталей;- Різання деталей на гільйотинних ножицях і на ножицях для різання сортового і фасонного прокату; Гнучка деталей в холодному стані на пресах і листозгинальних машинах; Киснева (газова) різка, плазмова різка прямолінійних, а також і фасонних деталей на газо-різальних машинах, оснащених ЧПУ, а також ручне різання; виготовлені деталі маркують і здають на склад комплектації.

 

 

Ділянка «Комплектування»

Ukrgidromeh-komplektovkaдеталі, що надходять з ділянки «Заготівля», комплектуються окремо по кожному замовленню згідно технологічної документації. Довгомірні деталі складуються на стелажах, дрібні зберігають у контейнерах. Тут же, на ділянці, ведеться облік надходження і передачі деталей на дільниці.

 

 

 

Ділянки «Збірка» і «Зварювання»

Ukrgidromeh-sborka-svarkaUkrgidromeh-sborka-svarka-1Ukrgidromeh-sborka-svarka-2

 

з деталей, що надходять з ділянки «Комплектування», здійснюється складання і зварювання конструкцій відповідно до робочих креслень і технологічної документації виданих для виконання робіт.

Процес складання складається з розміщення складальних деталей відповідно до робочих креслень і технологічною документацією і з'єднання їх між собою короткими зварними швами (електропріхваткамі).

Подача деталей, підйом і кантовка конструкцій в процесі складання, зварювання, а також їх передача у відповідності з технологічним процесом, проводиться мостовими і козловими кранами, рейковими візками. Зварювальні роботи виконують висококваліфіковані зварники, які пройшли атестацію згідно національного стандарту ДНАОП 0.00-1.16-96 "Правила атестації зварників", розробленого на основі європейського стандарту ЕН 287-1 "Атестація зварювальників. Зварювання плавленням" і вимог стандарту "Правила атестації зварників та персоналу ПБ- 03-273-99 ".

При виробництві зварювальних робіт застосовується високотехнологічне обладнання, з використанням сучасних технологій (інвертори).

На заводі застосовується прогресивна технологія механізованого зварювання в середовищі захисного газу на основі аргону (Аr + СО2), а також автоматичне зварювання під флюсом листових полотнищ, таврових з'єднань "у човник", атестована відповідно вимог РД 03-615-03.

Неруйнівний контроль зварних з'єднань здійснюється ультразвуковим методом, рентгеном, кольоровий дефектоскопією. Персонал для проведення неруйнівного контролю атестований згідно європейського стандарту ЕН 473 "Атестація та сертифікація персоналу для проведення неруйнівного контролю" і згідно вимог ПБ-03-440-02.

 

Ділянка «Мехобробка»

Ukrgidromeh-mehanicheskaya-obrabotkaUkrgidromeh-mehanicheskaya-obrabotka-1виконується механічна обробка деталей і вузлів гідромеханічного обладнання і металоконструкцій на металорізальних верстатах різних груп, механічне складання вузлів і механізмів, а також термообробка деталей.

 

 

 

Ділянки «Фарбування і Відвантаження»

Ukrgidromeh-OtgruzkaUkrgidromeh-Otgruzka-1Ukrgidromeh-PeskostruikaUkrgidromeh-pokraska

виробляється антикорозійний захист виробів за схемою:
- Піскоструминна обробка поверхонь із застосуванням спеціального абразивного порошку до ступеня очищення Sa 2,5 ISO 8501-1: 1988, що відповідає шорсткості 50-75мкм.
- Грунтування поверхонь;
- Фарбування поверхонь.
Лакофарбові покриття наносяться методом безповітряного розпилення.
При виконанні робіт по відвантаженню продукції використовуються козлові крани вантажопідйомністю до 40 тонн.
На всі етапи виробничого процесу, технологічним і конструкторським бюро видається відповідна технологічна і конструкторська документація відповідно до типу виробництва.

Крім цього на виробничих дільницях є Типові технологічні процеси, СТП, технологічні інструкції за видами робіт і інша нормативна документація.

На всіх стадіях технологічних процесів виготовлення продукції виробляється технічний контроль фахівцями ОТК відповідно до вимог СМК, розробленої на основі стандарту ISO 9001: 2015 (ДСТУ ISO 9001:2015).